בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
הורוסקופ ואסטרולוגיה

מפת הייעוד האישי שלך

דורית היא אימא עובדת לשלושה ילדים-מעצם ההגדרה הזו אתן בוודאי מניחות שהרבה זמן פנוי אין לה. מאת: קרן חדד טאוב יועצת רוחנית מדריכה ומלווה תהליכי מימוש עצמי
דורית היא אימא עובדת לשלושה ילדים-מעצם ההגדרה הזו אתן בוודאי מניחות שהרבה זמן פנוי אין לה. אם היא לא בדרך להסיע את הילדים אל החוגים/חברים/בי"ס (אנא מחקי את המיותר) אז היא מחזירה אותם ממקומות אלו. אם היא על תקן של נהג הסעות אז יש את הבית שמצריך תחזוק-כביסות, בישולים, ניקיון ועוד היד נטויה.
 
בזמן האחרון היא מתחילה להרגיש את השחיקה, זאת אומרת שבזמן האחרון היא כבר לא מצליחה להשתיק את הקול הפנימי הזה שאומר לה "שזה לא זה" אלא לא החיים שהיא רוצה לעצמה משהו חסר... זה לא שהיא בדיכאון, היא אוהבת את בן הזוג וגם הילדים ממש חמודים יש לה חברים טובים והעבודה בסדר. אבל היא הייתה שמחה אם היה לה יותר בחיים-יותר כסף יותר סיפוק, ויותר הגשמה- כן כן אילו מילים שקשה אפילו לחשוב אליהם- סיפוק, הגשמה וחזון הן מילים שהיא לא ממש יכולה להרשות לעצמה עכשיו- אבל באירועי מפתח בחיים כמו יום הולדת או יום נישואין כשיש שבריר שנייה של התבוננות בדרך שהיא עשתה משהו חסר לה.
 
 
 אבל אז עובר הרגע היא חוזרת ליומיום וסוחבת כי איזו ברירה יש לה? יש לי רעיון- ציירי לך מפה!!! אם דורית רוצה באמת לבצע את השינוי, השלב הראשון שעליה לעשות הוא לצייר לעצמה מפה, לכתוב חזון. עליה לחלום- לתאר לעצמה מציאות אחרת שבה היא רוצה לראות את עצמה. כדי להגיע ליעד לא מספיק לזהות שהמציאות הנוכחית היא לא מקום שבה אני רוצה לחיות,עלי להחליט לאן אני רוצה להגיע. הרבה נשים כמו דורית נתקעות בשלב הקיטור- "לא טוב לי, אין לי זמן/כסף/כוח.." כל התשובות נכונות- כדי לבצע את השינוי.
 
אבל אם אני באמת צריכה משהו אני מוצאת לו זמן-הדוגמא הקלאסית היא השמיניות באוויר שאנחנו עושות עבור הילדים. אחרי שדורית החליטה ששינוי הוא הכרחי-שפה היא לא מוכנה לחיות יותר היא מתחילה לחלום- ממש כמו להיכנס לחנות ולקחת כמה שיותר בגדים בכמה שיותר סגנונות אל תוך תא המדידה. בשלב הראשון את מודדת עם עצמך, אף אחד לא צריך לראות אותך, זה מתאים-הצבע מחמיא? איך הגזרה? נוח לך? אם לא, תורידי ותמשיכי הלאה. אם כן תצייני לעצמך ותמשיכי למדוד את שאר הבגדים-אולי תמצאי שילובים שימצאו חן בעינייך-שלא חשבת עליהם קודם.
 
כשאת מוצאת מספר סגנונות של בגדים (פנטזיות של סיפורי חיים אפשריים) תתחילי לדמיין את עצמך ממש חייה את החיים האלו- מהו סדר היום שלך בחיים האלו? כשאת מתחילה להרגיש בנוח צאי מתא המדידה- ואיך זה נראה במציאות? במהלך היום אנחנו מבלים שעות לא מעטות מול המחשב כחלק מהעבודה וכחלק משעות הפנאי שלנו. אני רוצה להציע שחלק מהזמן הזה- חלקיק ממנו יושקע ביצירת שינוי,תקדישי חצי שעה לחשוב זו לא צריכה להיות חצי שעה רצופה אלא במצטבר. לחשוב איך היית רוצה שהחיים שלך יראו-שבי וכתבי פיסקה שמתארת את המצב המיטבי של החיים שלך איזה מערכת יחסים יש לך עם האיש שלך, עם הילדים, איך סדר היום שלך נראה, במה את עובדת.
 
 עכשיו קחי נשימה עמוקה שבי מול המחשב וכתבי את זה לפרטי פרטים, המינימום הוא פיסקה.עכשיו תקראי אותה! מה את מרגישה כשאת קוראת את מה שכתב? מה הדיאלוג הפנימי? אילו מחשבת עוברות לך בראש? מה הלאה? האם את רוצה לחיות את החיים האלו שכתבת עליהם? היציאה מתא המדידה נותנת לך את האפשרות לשמוע חוות דעת מהאנשים בחוץ- חברה, בן זוג, בת משפחה- מי שנוח לך לשתף,אם יש לך חברה שהיא מניעה, שיש לה דרייב חזק והיא יכולה לעזור לך להניע ולתחזק את התהליך אז תציעי לה ואולי גם לעוד כמה חברות לבנות קבוצת תמיכה ווירטואלית- את הדיונים תעשו דרך המייל.
 
כל אחת תעשה לעצמה רשימת יעדים ומטרות ותשלח לחברות שיתמכו בה ויעודדו אותה לממש אותן. לסיכום אחרי שבחרת את סיפור החיים שאת רוצה לחיות, כתבי אותו/ציירי אותו –כל דרך שהיא מוחשית ונוחה עבורך. אחרי שכתבת אותו פרטי אותו לפרטים: מה את צריכה עבור המסע הזה? כמה זמן ייקח לך להגיע? כתבי לעצמך לוחות זמנים (שתוכלי לבצע בהם שינויים אם תיווכחי שיש צורך להתאים אותם).
 
אילו כלים עליך לרכוש ואילו שינויי עליך לבצע כדי לחיות את החיים האלו. שוב מומלץ לבנות לעצמך רשמת תמיכה של חברות מאמינות ביכולות שלך ויתמכו בך במהלך התהליך, בהצלחה!!!!
באדיבות:נשים ביז
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2019, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות