בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
פוריות ופריון

אופס גמרתי - מה עושים?

בהתחלה חשבת שזה בגלל ההתרגשות, שאתה חרמן יותר מכולם, או שזה פשוט יעבור מעצמו איכשהו. היום כבר ברור לך: אתה פשוט גומר מהר.

שוב זה קרה. סיימת מערכת יחסים קצרה עם בחורה מקסימה. הסיבה: אתה פחדן. עמוק בפנים אתה מכיר את הבעיה שלך, ולא מהיום. בהתחלה חשבת שזה בגלל ההתרגשות, שאתה חרמן יותר מכולם, או שזה פשוט יעבור מעצמו איכשהו. היום כבר ברור לך: אתה פשוט גומר מהר. תמיד מוקדם יותר ממה שהיית רוצה. לפעמים, כמה מביך, עוד לפני שפשטת את התחתונים

גורמים פסיכולוגיים:

גברים רבים אינם מודעים לקשר שבין המצב הנפשי שלהם ותפקודם המיני. מצבים נפשיים רבים עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת: לחץ נפשי, דיכאון, ביישנות, חוסר ביטחון עצמי. הרצון לפצות את בת הזוג מגביר את הלחץ הנפשי ואת הסיכוי לשפיכה מוקדמת נוספת.

הלחץ הנפשי אשר עשוי לגרום לשפיכה מוקדמת אינו מוכרח להיות קשור למיניות; דאגות כלכליות, למשל, ובעיות בעבודה או במשפחה עשויים אף הם לגרום לשפיכה מוקדמת. תקשורת לקויה בין בני הזוג, מחלוקות בלתי-פתורות ורגשות שליליים עשויים לתרום להופעת הליקוי. דיכוי מיני בעבר, מטעמים דתיים, למשל, עשוי אף הוא לגרום לשפיכה מוקדמת. לחוויות המין הראשונות בחיים השפעה ניכרת; יחסי מין מוקדמים אשר התבצעו בתנאי לחץ מבחינת מקום או זמן עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת בשלב מאוחר יותר בחיים.

בהרבה מקרים שפיכה מוקדמת היא תוצאה של לחצים נפשיים גבוהים ביותר. גברים שסובלים משפיכה מוקדמת הם גברים לחוצים, ביקורתיים וחרדתיים מאוד.

הצורך הלא מודע שלהם לגמור מהר - מסמל את חוסר היכולת שלהם להאט קצב, ליהנות מתהליכים ולהיות נינוחים ורגועים בחיים בכלל, ולא רק במצבים אינטימיים.

לא שזה מנחם, אבל שפיכה מוקדמת היא אחת הבעיות המיניות הנפוצות ביותר בקרב גברים. ליתר דיוק, כ-30% מהגברים בעולם סובלים ממנה

יחסי מין כפיצוי פיזי ומהיר לחסך רגשי עמוק

גברים בעלי בעיה של שפיכה מוקדמת אינם אוהבים את עצמם אלא חיים בסוג של חור רגשי. יחסי המין שלהם הופכים לפיצוי פיזי, שטחי ומהיר לחסכים הרגשיים העמוקים שלהם.

ככל שגבר אינו אוהב את עצמו - כך גדל הסיכוי שהיחס שלו למין יהיה יחס שטחי, מהיר ופונקציונלי יותר. חלק מהגברים ששונאים את עצמם הם גברים שמחזקים את עצמם דרך יחסי מין עם נשים רבות במקום ללמוד להינות מאישה אחת באמת, וחלק מהגברים ששונאים את עצמם הם גברים שגומרים מהר מדי, ואינם יודעים להינות מאקט מיני שלם ומלא עם אישה.

כפייתיות וחוסר אהבה עצמית

חשוב לציין, ששפיכה מוקדמת ואימפוטנציה הן בעיות זהות לחלוטין - בשני המצבים הגבר אינו מסוגל לתפקד היטב בשל מצב של חרדה גבוהה. בשפיכה מוקדמת הגבר חסר שליטה לחלוטין בגלל מצב חרדה בו הוא נמצא ולכן הוא אינו עומד בלחץ וגומר מהר. במצב של אימפוטנציה הגבר בשליטה עצמית כל כך גדולה בשל מצב החרדה בו הוא נמצא עד כדי כך שהוא משותק ואינו מסוגל לגמור בכלל.

כמה פתרונות פרקטיים

* עצור לפני נקודת האל-חזור !
השפיכה היא רפלקס, ולא תמיד אפשר לשלוט בה. שיטת "סטארט אנד סטופ" מלמדת את הגבר לשלוט על רפלקס השפיכה שלו באמצעות אוננות, בהתחלה לבד, ורק אחר כך עם בת הזוג. מדובר בשיטה פשוטה שיעילותה מוכחת, כשבאופן הדרגתי מעלים את עוצמת הגירוי ואת יכולת השליטה.

* שלוט בשרירי רצפת האגן!
פעולת השפיכה בבסיסה היא סחיטת האשכים כלפי מעלה. הפעולה הזאת מתרחשת בכל שפיכה כהגבר מכווץ את שרירי רצפת האגן (אותם שרירים הממוקמים בין הרגליים, מאחורי האשכים, בואכה אל פי הטבעת), אתה מחזק ומקדים את השפיכה".

* שנה תנוחה !
מתברר שגם לתנוחה יש השפעה על מהירות השפיכה. "התנוחה הכי גרועה לגבר שסובל משפיכה מוקדמת היא התנוחה המיסיונרית, שבה הגבר שוכב על האשה", תנוחה זאת מדמה בצורה היעילה ביותר אוננות, ולגבר קשה מאוד לשלוט במהלכה על עלייה ברמת הגירוי". אקיצר - תתהפך!

אימפוטנציה (חוסר תפקוד) ואומניפוטנציה (תפקוד יתר) הם מצבים קיצוניים המשקפים חוסר איזון - פוטנציה (תפקוד) היא המצב המיני והנפשי המאוזן שלנו, ועלינו למצוא אותה ולשמר אותה כל יום מחדש. שפיכה מוקדמת נעלמת ברגע שלומדים כיצד לשלוט על חרדה ומתח.למאגר המידע חינם לחצו
כתבות נוספות:
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  במרכז מעסה בכיר,פרטי,רב תחומי עם תודעת שרות גבוהה משנת 1996 מצויין כמתנה
gavri   - ‏17/‏06/‏2012 13:48 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות