בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

האם יש מזל בבית
----------
אם גם אתם משתייכים לאותם סקרנים המתגנבים לעמודים האחרונים של העיתון כדי להתעדכן בתחזית האסטרולוגית
בוודאי תשמחו לדעת שלפי תורת הפנג-שואי יש מפה אסטרולוגית גם לבית שלכם.באדיבות:"פנג-שואי" שרונה פומס הפנג-שואי יוצאת מתוך התפיסה הדאואיסטית המכירה בחוקיות של אנרגיה (הקרויה צ'י) ומצויה בתהליך מתמשך של שינוי, בדומה למחזוריות העונות בטבע, המתקיימת בסביבה הקרובה (מיקרוקוסמוס) והרחוקה (מקרוקוסמוס), בתוכנו ומתוך כך גם בביתנו. האנרגיה, לפי הפנג-שואי, משתנה מדי 20 שנה (עידן), שנה, חודש ויום. השינוי המשמעותי, יודעים יועצי הפנג-שואי לספר, החל בשנת 2004. בבתים רבים חלה ירידה הדרגתית בתחומים שונים, ושינוי זה משפיע על חיי האנשים באופן אישי ברמת התודעה, הבריאות, המצב הכלכלי, מערכות היחסים וכדומה. השינוי הבא, אגב, יחול ב-2024.

בנוסף, בכל שנה בחודש פברואר (החודש בו מתחילה שנה סינית חדשה) הבית עובר שינוי במיקום חדר השינה, דלת הכניסה, חזית או עורף הבית, המשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. המידע אודות השינוי מבוטא מבחינה אסטרולוגית בתשעה כוכבים בעלי אפיונים שונים ועוצמות משתנות בנקודות זמן שונות. בכל שנה כוכב אחר שולט על אנרגיית השנה.

כל אזור והתחום שלו

לצורך הבדיקה מומלץ להשתמש במצפן פשוט ולעמוד במרכז הבית, על-מנת לראות את כיווני השמיים שלו ולבחון היכן ממוקמים הסקטורים השונים.

כוכב 2 הוא הכוכב השולט על שנת 2007. מה זה אומר? כוכב 2 ממוקם במרכז הבית, ומאופיין באנרגיה של חולי, האטה ועיכובים. בבתים בהם מרכז הבית חסום או לחילופין ממוקם בו חדר, יחוו הדיירים בעיות בריאות, חולשה, אנמיה, בעיות עיכול, קושי להיכנס להריון ודאגות. כוכב 2 המאפיין את האנרגיה הכללית של השנה אף מזהיר מפני מחלות ויראליות, מגפות, סכנות של אש ומים ומציין את עליית כוחן של הנשים.

סקטור דרום-מערב: בסקטור זה ממוקם כוכב 8, כוכב השפע של השנה. הישן בחדר שינה כזה, או עסק שדלת הכניסה שלו באזור זה, יזכה להזדמנויות כלכליות, צמיחה, הצלחה בתחום המקצועי וכדומה. מומלץ לשהות באזור זה כמה שיותר.

סקטור דרום: מיקומה של דלת כניסה באזור זה מביא לפעילות מקצועית טובה. שהייה בחדר שינה דרומי עלולה להביא כאבי ראש, מאבקי אגו, רגישות בעור, אלרגיות ובדידות. מומלץ לוותר על צדקנות יתר ולהיות בפעולה.

סקטור מזרח: בסקטור זה ממוקם כוכב 9, המקדם אירועים משמחים, הריון, לידה, חתונה, התרחבות עסקית, קידום בעבודה, חיוניות וחיי חברה פעילים. מומלץ לבקש העלאה וליהנות.

סקטור מערב: בעיות תקשורת, רומנטיקה, ניתוחים, מערכת יחסים זוגית ללא מחויבות לטווח הארוך. מומלץ לשקול בכובד ראש כל החלטה חשובה בתחום הכלכלי.

סקטור צפון-מערב: בסקטור זה שוהה כוכב 3 האימפולסיבי והדעתן. כניסה לעסק בסקטור זה מקדמת הצלחה עסקית ושינויים מהירים לצד תחרות וחיכוכים. לשוהים בחדר שינה זה מומלץ להישמר מויכוחים העלולים להביא לפרידות ומבעיות משפטיות. בנוסף מומלץ להיזהר מבעיות רגליים ולהימנע ככל האפשר מתגובות אמוציונאליות.

סקטור צפון-מזרח: האזור המאתגר של השנה, בו שוהה כוכב 5 צהוב. הישנים בחדר זה יחוו עיכובים, עייפות ומפגשים מאתגרים עם הגורל בתחומים שונים. עסק עם דלת כניסה באזור זה עלול לחוות קושי מבחינה כלכלית, האטה או עצירה. החודש תחושה זו מתעצמת. מומלץ להאט את הקצב, להתמיד בקיים ולשהות מעט עד כמה שניתן באזור זה.

סקטור צפון: בסקטור זה שוהה כוכב 7, המביא לדלת כניסה ולחדרי הבית אנרגיה "בוגדנית", חשש לפריצות והרעלות מזון. ההמלצה היא למגן את הבית ולשמור על פרופיל נמוך.

סקטור דרום-מזרח: בסקטור זה שוהה כוכב 1, המביא להזדמנויות טובות בכלל ובתחום האקדמיה והרומנטיקה בפרט, נסיעות והצלחה לעוסקים בכתיבה

אתם וודאי תוהים האם נדרש לעשות פנג שואי לבית בכל שנה?

בדיקה מעמיקה של בית מתאפשרת באמצעות מצפן (לו פן) כך ניתן לבחון באילו תחומים ומי מבני הבית יחוש יותר את השפעת הכוכבים. בית טוב באופן בסיסי, המתגורר יחווה בעיות ברמה מינורית כאשר אנרגיה מאתגרת באה לבקר. בבתים בעייתיים באופן בסיסי, אדם השוהה לדוגמא בחדר צפון מזרח השנה יחווה אתגרים גדולים יותר, לכן, לביצוע התיקונים, מומלץ לעשות פאנג שוואי לכל בית באופן אישי. עד השנה הבאה.למאגר המידע חינם לחצו
באדיבות:שרונה פומס
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  מזל בבית
מיכל   - ‏15/‏01/‏2012 22:47 
1.
  האם יש מזל בבית
ניצה   - ‏11/‏01/‏2014 13:58 
2.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות