בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
עסקים וכלכלה

הבעיות שמציקות לשלמה מעוז
------
פליטת הפה השבועית שייכת כמובן לנפתלי בנט, שקטע ניסיון לריאיון עם אשתו ביציאה הדוחה: "איתה תדבר רק על קינוחים".
נכון, היא קונדיטורית, היא יודעת קינוח מהו, אבל אני לא בטוח שבנט היה חייב לסתום לה את הפה. החידה שלנו: איפה ישן בנט באותו לילה של היציאה האומללה הזו? בסלון או באחד החדרים המרווחים שבאחוזתו המרשימה? התשובה בסוף הטור.
 
תפילה 1

שנבחרינו החדשים יקיימו רק חצי. אתם יודעים מה? שליש. לא כולם, אגב. אשמח אם חברי הבית

 
היהודי יקיימו פחות ומרצ יקיימו יותר. אבל אני רוצה להודיע שהעם בציון יסתפק בחצי.
תפילה 2

העם, אותו עם שבקיץ 2011 רצה צדק חברתי, רוצה שלום. חלק לא מוכן לוותר על כלום, חלק מוכן למכור את אמא שלו בשביל זה, אבל אני באמת חושב שכולם רוצים את השקט הזה. אז למרות הפנאטים מכל הצדדים, אפשר לעשות את זה בחצי שנה אינטנסיבית ומוצלחת. אנחנו אנשים מבוגרים, יש לנו ילדים, נכדים, יש פה כדור (הארץ), שצריך לשמור עליו. מלחמות זה משהו מפעם, מיושן, משהו שחייב להימחק מהעולם. זה בא הרבה לפני שוויון בנטל או אחוז מסים כזה או אחר. ואגב, כשיהיה שלום, יהיה כל כך הרבה כסף, שלא תאמינו שפעם הייתה זקנה במסדרון.

תפילה 3

שוויון. לא בנטל, בכלל. גם זה בידיים שלנו. הקפיטליזם החזירי והנאו-ליברליות המוטרפת (הפרטה של הכול) לא נוצרו בתחילת היקום. זה אנחנו הבאנו והשתמשנו. יכול להיות שיש רעיון אחר שצריך לבדוק. יכול להיות שמורה צריך להרוויח לפחות כמו מנהל בנק. יכול להיות שסולל כבישים ובנאי צריכים להרוויח כמו רואה חשבון, סתם, כי הם גם למדו והם עובדים הרבה יותר קשה. יכול להיות שיש משהו בשיטה שהוא מעוות לא פחות מהעבדות שהייתה פעם באמריקה הנאורה, זו שיום אחד התעוררה והבינה שהיא כל כך לא נאורה. שוויון. תעצרו רגע ותחשבו על זה. לא קומוניזם מושחת אלא משהו אחר לגמרי. אחרי זה אפשר גם לגייס את כולם.

שלמה מעוז

מה יהיה עם האיש הזה? אחרי שהוא הודיע שבנק לאומי הוא בנק של לבנים, הוא מודיע השבוע שהבעיה של המדינה היא שאנחנו מתעקשים לחיות יותר מדי. פשוט כך. אנשים, כך צוטט, נאחזים בכל דבר ומתעקשים לחיות על ידי מכונות ועזרה מפיליפינים. זה כנראה מאוד לא מוצא חן בעיני הכלכלן, שלא חצה את הפריימריז של הליכוד.

הנה עוד כמה בעיות שאני מניח ומדמיין שמאוד מציקות לו: 1. תינוקות שנולדים ללא איי-קיו של 150 ומעלה מפריעים להתפתחות העם היהודי. אם אפשר להפסיק את זה, זה יכול לעזור. 2. תינוקות שנולדים למשפחות עם יותר מדי תינוקות מקלקלים את האווירה ועושים רעש בצהריים. אפשר להפסיק גם את זה. 3. נכים . בשביל מה ולמה צריך את זה? במיוחד האשכנזים עם כיסאות הגלגלים, זה חוסם את התנועה על המדרכות. 4. כל מיני אנשים שלא קוראים להם שלמה מעוז בכלל. הם מאוד מכערים את הנוף ומקשים על ההתנהלות הכלכלית הגלובלית. אתם מתבקשים להפסיק. תודה. אני לא יודע מה איתכם. לי קוראים מרוז ולא מעוז, אז אני קצת מפחד.

הו הא מי זה בא. אובמה בא!

נתניהו היה כמובן הראשון לזהות שיש בעיה, ולכן הוא ביקש מנתק'ה (אשל, בשבילכם) להכין מסמך הכנה לשותפות האפשריות בקואליציה לקראת הביקור הממלכתי. הנה, בלעדי:

חברים יקרים, זה נתק'ה. הנה כמה הוראות לקראת הביקור של הכושי ואשתו הכושית:
אם הוא ישאל איך מכניסים לממשלה איש כמו בנט, שמתנגד לשתי מדינות, עליכם להסביר שזה לא נכון. בנט מתנגד לשתי מדורות בל"ג בעומר.

אם יקשה וישאל איך זה יכול להיות כי הוא שמע הקלטה של בנט שמדבר על זה שהערבים זה פאסה, צריך להסביר לו שבנט לא התכוון לערבים שלנו אלא לערבים מאפריקה, כמוהו. צריך להסביר לנשיא שבנט מאוד אוהב ערבים, ואשתו אפילו הכינה להם לא מזמן קינוחים. אם הכושון ישאל מתי כבר לפיד יהיה ראש הממשלה, צריך לחייך בנימוס, לצלם למישל מתחת לחצאית ולצאת מהחדר. סתם... זה ההומור הישן של נתק'ה. שיהיה לכולם בהצלחה.

נ"ב. מישהו יודע מה כושים אוהבים לאכול לארוחת ערב? פשוט עוד לא יצא לי לארח סוג כזה.

שיחות עם כלב

כלב: ראית את הנשיקה של בר רפאלי עם החנון?
אני: ברור. זה שודר אלף פעמים.
כלב: אתה יודע שהייתי מועמד לתפקיד?
אני: ממש... כאילו שהיא הייתה מסכימה.
כלב: לא, באמת, נפלתי בריאיון האישי.
אני: על מה?
כלב: שאלתי בתמימות אם היא אוהבת דוגי סטייל וזרקו אותי מהאולפן. חוצפה, לא? לא חשוב, יש לי עוד מעט אודישן עם מירי רגב. עכשיו עוף לי מהעיניים. עוד מעט יש ריאיון בלעדי עם בעלת החנות ששרה נתניהו קנתה בה את השמלה. זוז!

בשורה משמחת

הסורים, האיראנים והחיזבאללה לא מגיבים בינתיים על ההפצצה שלא ביצענו בלבנון. כי אנחנו באמת לא ביצענו אותה!

בשורה פחות משמחת
סליחה, קבלו תיקון. ברק הרגע רמז שאנחנו ביצענו אותה. אפשר לחזור למקלטים.


התשובה: לא זאת השאלה. השאלה היא כמובן מה תהיה פליטת הפה הבאה של האושיה? מאת:גיא מרוז באדיבות מעריב
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות