בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
פוריות ופריון

סקס אמיתי – סקס יצירתי
----------
קשה להאמין, לעיתים, כמה אנשים אוהבים לדבר, לקרוא, להתעניין ולהתבייש סביב ענייני סקס.
לעיתים נדמה שישנם שני עולמות שלא ברור אם כלל קרובים זה לזה – עולם הפנטזיה המינית, שמנוצלת רבות לצרכי פרסום, שידול, שכנוע, פיתוי, גירוי ויצירת התמכרות ומהצד השני עולם הסקס האמיתי, זה שמתרחש במקום האינטימי של החיים, עם הצורה האמיתית שלנו, עם הרגשות שלנו, עם הגוף הזה, שאיתו אנו חיים, עם האדם הזה, שאיתו בחרנו להתעלס. שם, בסקס האמיתי, נחשפות פעמים רבות אמיתות לא קלות אודותינו, ישנה הצפה של רגשות כולל גם ביקורת עצמית, לחץ ודאגות. לעיתים רגשות חיוביים של אהבה ודבקות מתעוררים שם ולעיתים מחשבתנו נודדת למרחקים שהבן זוג לעולם לא יוכל לשער לגבינו. הסקס האמיתי הוא זה שאנחנו לעיתים עייפים מלעשות אותו, הוא זה שיכול להימשך 10 דקות פעם בשבוע או 20 דקות פעמיים ביום.

 

אנחנו רוצים להתענג על סקס. אנחנו מפנטזים על זה אבל לא תמיד מביאים את זה לחיי השגרה שלנו. אנחנו מאד רוצים להתענג על סקס אבל אין לנו מושג מדוע. אין זה יתכן שדחף ביולוגי בסיסי יהפוך לנושא שכל כך מעסיק אותנו, מטריד אותנו וקובע לנו סדר יום. מוכרח להיות משהו מעבר לביולוגיה, מעבר לדחף, שיסביר את הכוח העצום שקיים למה שבבסיסו אינו אלא פעולה יסודית ופופולארית שנועדה לשם רבייה, התרבות והמשך קיום והתפתחות צורה מסוימת של חיים. בסופו של דבר הפתרון נמצא בחיבור בין סקס אמיתי לסקס יצירתי, דברים שכל אחד יכול להגיע אליהם.

על מנת להגיע לסקס יצירתי יש להבין תחילה שסקס במהות שלו אינו אלא חיבור קרוב ויוצא דופן בשלמותו בין האנרגיה הגברית לאנרגיה הנשית באדם. הצורך הגברי בכיבוש נפגש עם הצורך הנשי באיחוד. הצורך הגברי לחדור נפגש עם הצורך הנשי לקבל ולהתמלא. הצורך הגברי להיות פראי נפגש עם הצורך הנשי לזרימה, הרמוניה והתאמה. כאשר אדם מסוגל להביא את שני הכוחות האלה לתוך האקט המיני וכאשר הוא פוגש את בן הזוג עמו שניהם יכולים להיות לסירוגין גבריים ונשיים בתוך המגע המיני, יש אפשרות להגיע למצב הנחשק והרצוי של סקס יצירתי.

סקס יצירתי הוא מצב נפלא, מרגש, מענג שמכיל חוויות של שלמות וריגוש גבוה. המושג "יצירתי" אינו קשור דווקא לתנוחות יוצאות דופן או להתעלסות במקומות מפתיעים או לא מקובלים. סקס יצירתי הוא כזה שבו האדם חש שיש לו אפשרות נרחבת לבטא את עצמו באופן חופשי וזורם, להביע את תשוקתו ולנוע עמה ללא מעצורים. במהלך סקס יצירתי יש חיבור עמוק לחוויה יצירתית אינטואיטיבית של יכולת גבוהה שאין לה כיוון ספציפי אך היא נחווית כמשהו שהכול בו אפשרי, קל וטוב.

על מנת להגיע לאפשרות של סקס יצירתי, שעצם הכתיבה עליו מעוררת את חושיי בהתרגשות, יש לפעול בכמה כוונים, אישיים וזוגיים. זו משימה אפשרית וראויה, אך דורשת תשומת לב ועבודה. שם, בתוך הסקס היצירתי, הפנטזיה יכולה להיפגש עם המציאות. בסופו של דבר, האדם נמצא בשיא היצירתיות שלו כאשר הוא מפנטז. אם אנחנו מסוגלים לחוות את היצירתיות האותנטית שלנו במהלך יחסים אינטימיים אז יש לנו בהחלט אפשרות להיות קרובים יותר לפנטזיה ולחוויות השמימיות שהיא מבטיחה.

שלושה צעדים הכרחיים לקראת סקס יצירתי:
לתרגל אהבה עצמית עזה ללא בושה או מעצורים
להפסיק עם הנטייה המיושנת שרואה באהבה עצמית תכונה שלילית, “רוחנית מדיי" או אגואיסטית. הגיעה השעה להפסיק עם השטויות ולהתחבר לאמת. מי שלא אוהב את עצמו מאד לא יכול לאהוב את גופו או להבין אותו ובוודאי שלא יכול לבחור בן זוג מתאים באמת. אהבה עצמית ניתן לתרגל ממש כמו במכון כושר. התורה הפסיכו-קריאטיבית שפיתחתי מציעה דרכים יעילות מאד לשם כך.

לתרגל יצירתיות טבעית שנובעת מרגשות ללא ביקורת עצמית
לכל אדם יש תשוקות יצירתיות שעליו להכיר וגם לבטא. זה יכול להיות תחביב, מקצוע או כל דבר שיש בו מידה של משחק, עונג, המצאה וחוסר צורך להפיק "מוצר מוצלח". כל אמנות אינטואיטיבית יכולה להתאים וכל סוג של עשייה שמפיק את החוויות הנ"ל, יכולים להתאים. תרגול היצירתיות הטבעית שמגיעה מהרגשות מוליך את האדם ליתר חופש ואותנטיות בכל מקום ובוודאי שבמרחבי יחסי המין.
לחפש ולמצוא את התשוקה הטבעית
התשוקה הטבעית קיימת בכל אדם והיא מאופיינת בכך שהגשמתה לעולם אינה מזיקה, להבדיל מתשוקה חולנית שגורמת להתמכרויות. לכל אדם יש תשוקות ולעיתים עודף ביקורת עצמית המרחיקה אותנו מהן. מי שמבקש סקס מענג ויצירתי שיחפש תחילה את תשוקותיו הטבעיות ושירוץ ויגשים אותן, בכל דרך שירצה. כמו אהבה עצמית וכמו יצירתיות, מדובר בתרגול, ניסוי, טעייה ולימוד. זה אפשרי וטבעי מאד.

סקס יצירתי הוא אפשרי, מענג וחשוב. מציאת הבן זוג המתאים לכך וקיום כאלה יחסים עמו תלויים בעיקר בתשומת לב אישית, באומץ לפתח את מה שנחוץ לשם כך ובראש פתוח לאפשרות שהדברים אכן קיימים וזמינים. הגיעה השעה לסקס יצירתי ומי שלא זוכה לכך שיתחיל לעבוד על עצמו ויעניק לעצמו את שאלוהים חנן את כולנו לקבל. סקס שיש בו סיפוק רגשי, הנאה, שחרור וביטוי יצירתי. זה הופך פשוט כשעושים את העבודה המתאימה.
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  ראש פתוח,דמיון יוצר,העזה,פתיחות ולשים את המוסכמות בצד-מעסה רב תחומי עם תודעת שרות גבוהה
gavri   - ‏19/‏04/‏2012 17:45 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות