בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

חיזוי הגורל, תחזיות עתיד וגילוי הנסתר

או איך תינצלו מעושק הבחירה החופשית מאת:אלה שוניה
בעקבות נהירה המונית של אנשים (בעיקר נשים)לגילוי עתידות, החלטתי לכתוב כמה מילות הסבר על תופעת החיזוי על גווניה השונים.

משחר ההיסטוריה האדם היה סקרן לגבי עתידו ונעזר בכל מיני כלים לגילויו: הטלת צדפים, אבנים ומטבעות,מעוף הציפורים, קריאה בעננים (כן, יש דבר כזה), קריאה באיבריה של חיה (וגם של בן-אדם; בתרבויות עתיקות רבות נהגו כך, ולא רק האצטקית!), קריאה במשקעי קפה ותה, חיזוי בקלפים, כוכבים (אסטרולוגיה), מספרים (נומרולוגיה), כף היד (כירולוגיה), חלומות,ועוד מגוון רחב של כלי חיזוי שונים ומשונים; בעצם ניתן לקרוא עתיד על פי כל דבר שעולה על הדעת.

האם יש ממש בחיזויים הללו?
ובכן, התשובה על שאלה רבת משקל זו היא כן ולא.
הכיצד זה ייתכן? כן ולא?!
לשמחתי אנו חיים בתקופה שניתן לענות תשובה כזאת.
הדוגמה הטובה ביותר לאפשרות קיום שני דברים סותרים לכאורה הוא החתול החי/מת של שרודינגר (הכוונה היא בעצם לפוטנציאל אפשרי של האטום, אך נגזר מכך גם על הפוטנציאל של האדם ושל כל דבר הנמצא במציאות).
וכל זה מבלי להזכיר עוד את תיאוריית העולמות המתפצלים, את מכניקת הקוונטים, את תיאוריית המיתרים ועוד קסמים ומקסמים רבים של המציאות שבה אנו חיים.

אך נחזור כרגע לחתול של שרודינגר. כלומר, כל זמן שהחתול נמצא בתוך הקופסה הסגורה (הגלעין הפוטנציאלי המכיל הכול) החתול הוא בבחינת גם חי וגם מת. ורק כשפותחים את הקופסה אזי או שתמצאו חתול חי או מת, ויש לזכור שיש חשיבות רבה לעצם הצפייה והמערך הגישה שלכם בעת שאתם פותחים את הקופסה.כלומר, בעצם הפתיחה של הקופסה אתם "פותחים" את גורל החתול; ובהשלכה, גם את גורלגם שלכם.

כולם שואלים האם יש ממש בחיזוי עתיד?
כמובן, יש בכך ממש.
אך יש לזכור שברגע שעושים חיזוי, הרי שבכך כבר פותחים את "קופסת הפלאים" של הפוטנציאל האינסופי. יש בכך יותר חסרון מאשר יתרון. מדוע?

קודם כל, ניטלת בכך הבחירה החופשית של האדם (עד כמה שבחירה חופשית בכלל אפשרית).
וגם יש להבין, לרשות החוזה עומדות מספר אפשרויות, די מצומצמות, שמתוכן הוא או היא חוזים. האפשרות שהם "ייחזו" היא שתתקיים, ולכן רבים מן החיזויים אכן מתקיימים. כיהחוזה פתח את הקופסה! ובכך שלל מכל יתר הפוטנציאלים מלהתקיים.

ועוד לא הזכרנו את כל הפוטנציאלים האפשריים על-פי תיאוריית המיתרים. ה"אני"שלכם חי ומתקיים בכל מציאות של הממדים והעולמות המרובים. ברגע שחוזים משהול"אני" שלכם במציאות אחת, הדבר משפיע על ה"אני" שלכם במציאות אחרת! חומר רב למחשבה, בייחוד כאשר ידוע שכל ה"האני" שלכם מתקיים סימולטנית בכל הממדים והעולם המרובים.

אם החוזה, הוא או היא, הם אנשים מודעים למדע המודרני, הם ינהגו באחריות וישתדלו להתקייל על הפוטנציאל החיובי.

אנשים רבים מתלוננים שהלכו לאסטרולוגים, לפותחים בקלפים, בקפה וכיו"ב, והמה אמרו להם דברים שליליים.
ובכן, על אותם מתלוננים לדעת את כל הנאמר לעיל וגם, חוזים אינם יכולים להיות סטריליים לגמרי. כי אם אכן הם "רואים", אזי הם מסוגלים לראות גם את הפוטנציאל השלילי, והם אומרים את מה שהם "רואים" - בהנחה שהם באמת "רואים",ועל מי שבוחרים ללכת לחוזים עתידות להיות מודעים לכך ולקחת אחריות עלבחירתם, ולדעת קודם כל, שהם מראש מצמצמים את הגורל שלהם, בכך שהם בוחרים מתוך הקופסה התוחמת. לכן, יש לבחון היטב את הבעד והנגד כאשר הולכים לפותחים למיניהם.

תשאלו, ובצדק, ומה אם חוזים שאינם באמת "רואים"? ובכן, ברגע שפולטים את המילים לתוךהאנרגיות של היקום, החיזוי עשוי (או עלול) להתקיים, גם אם דבר כזה לא היה מקודם ולא נראה! ולכן, מאז ימי קדם למילה שנאמרה נועדה חשיבותוכוח רבים. ושוב להזכירכם, יש לבחון היטב את הבעד והנגד כאשר הולכים לפותחים למיניהם.

מחוץ לקופסה יש פוטנציאל אינסופי שממנו ניתן לכם לבחור אינספור אפשרויות. אך ברגע שאתם בוחרים מתוך הקופסה המוגבלת, חובה עליכם לדעת שתקבלו עתיד מוגבל! חיובי או שלילי. כך זה עבד תמיד וכך זה עובד גם היום. רק שלמזלכם, היום אתם יכולים לדעת ולהבין זאת.

אבל הפיתוי לדעת את העתיד הוא אדיר! גם כאשר מוסבר שאין עתיד אחד ויחיד, ושבכל רגע נתון אנו בעצם בוחרים ומעבדים את הגורל שלנו. זו אחריות עצומה, ורבים מעדיפים להתעלם מאחריות זאת, או אפילו אינם מודעים אליה.

זאת ועוד, קיימים לא מעט אנשים שלא ניתן לחזות להם עתיד.
למעשה, לא ניתן לחזות עתיד לאף אחד. ברם, אנשים שלא לוקחים אחריות על גורלם ורצים כל הזמן לחוזים למיניהם, מראש מגישים את גורלם לאחרים, ובכך מאפשרים להם לקבוע את גורלם.
לאנשים המודעים, שלוקחים אחריות על גורלם, לא ניתן כלל לחזותשום דבר. אמת, הם מתפתים מפעם לפעם ללכת לחוזים כאלה ואחרים, והחוזים חייבים להגיד להם משהו, כי הם חייבים לספק את התמורה עבור הכסף שהם מקבלים. וכך יוצא שדברי החוזים מבולבלים לגמרי וחסרי שחר. אולם לא בחוזים הוא הפגם, אלא במבקשי החיזוי עצמם.

רבותי, הסוגיה הזאת מורכבת ורחבה יותר מאשר יריעה זו יכולה להכיל. ועם זאת, העלתי כאן מספר הגיגים שכדאי ללמוד ולבחון אותם לפני שהולכים לפותחים למיניהם, ולפני שחורצים דעות כאלה או אחרות עליהם.קודם כל, ולפני הכול, עליכם לבחון היטב את עצמכם. במקדש העתיק בדלפי (יוון)היה כתוב: דע את עצמך. זה כל הסוד שכל כך קשה לראות אותו.למאגר המידע חינם לחצו
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות
 
  תגובות  
  יופי של כתבה
מיכאלה   - ‏10/‏01/‏2012 11:07 
1.
  לדעתי רצוי לדעת
כרמלה   - ‏04/‏02/‏2012 14:56 
2.
  הקבליסטית יפה כהן אמרה לי את העתיד שלי, וצדקה
ניקול   - ‏28/‏05/‏2014 02:30 
3.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2021, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות