בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

''2012 – נבואות נוסטרדמוס''

בתקופה האחרונה נתגלה ספרו האבוד של נוסטרדמוס (1503-1566) המכיל נבואות על העתיד לבוא על האנושות בדורות אלו ועל מועד מסויים שנקב: 21.12.2012 בדומה לנבואות בני המאייה שלוח השנה שלהם, במחזור הגדול האחרון, גם הוא תם לו בתאריך של 2012.
על-ידי התבוננות בכוכבים בשמיים הוא ראה שינויים הרי גורל. את נבואותיו הוא כתב בפסקאות קצרות בנות 4-5 משפטים ומוצפנות במסרים על-מנת להקשות את ההבנה לראשי הכנסייה שנידו אותו ורדפו אותו בתואנות של משיח שקר ובוגד הממלכה.

אחד הנושאים המרכזיים בנבואותיו היה אירוע Galactic Alignment שעתיד להתרחש בתאריך המפורסם. מדובר באירוע אסטרונומי נדיר המתרחש אחת לכל 26,000 שנים בו השמש תתיישר במרכזו של שביל החלב.

שמתם לב? שאם ניקח את אותיות י.ה.ו.ה (שליט עידן האדמה) נקבל 5+6+5+10=26 ואין זה מקרי המספר 26. תוספת 3 האפסים מדברים על 3 הרמות נשמה-רוח-נפש שנחוו לאורך כל התקופה.

מה הולך להתרחש בשנה הזו לפי נוסטרדמוס? אסונות טבע בממדים פאטאליסטיים, רעידות אדמה מתחת לפני הים, התפרצויות וולקניות, צונאמיים אדירים, מחלות חדשות ונגיפים עמידים לתרופות האדם, הנמסות קרחונים ועליית מפלס פני הים, רעב, מדינות וכלכלות יתמוטטו ואנשים ייצאו לרחובות לתבוע את אוכלם ועוד.

עוד בסרט בשנת 2012 מדברים על 3 ליקויי חמה נדירים ביותר:

1. ליקוי מלא של השמש

2. ליקוי של ונוס כנגד השמש

3. הליקוי הגדול של העידנים: ליקוי של השמש, במרכזו של שביל החלב!!!

נוסטרדמוס מדבר על היחלשותם של השדות המגנטיים המקיפים את כדור הארץ ב-2012

בסוף הסרט מוצג קלף ובו איור של נוסטרדמוס מחזיק קלף ובו ספר ריק ופתוח, מה שאומר לנו שספר החיים פתוח והבחירה בידינו איזה עתיד יתרחש. אז במה אתם בוחרים?

בסרט גם מקומם של המצרים בתקופות הפרעונים לא הופקר: 3 הפירמידות בגיזה נבנו בהתאמה מושלמת ומדויקת ל-3 הכוכבים אשר בחגורת אוריון (Orion Belt) המהווה את חצי המחזור בן 26,000 השנים של המחזור הגדול.

ולסיום אנו נציין את הנבואה של נוסטרדמוס העלומה על 3 דמויות שמופיעות לאורך התקופות ,על פני דורות, ונקראים Antichrist כאשר הזהות של השלישי שכביכול אמור להוביל את ההפיכה והתגלמות הרוע זהותו אינה ידועה. האם זה אדם פיזי, רעיון, תפיסת אמונה או מחשבה, יישות (בדומה להיטלר שאין עוררין שהוא אחד מה-3 שעליהם דיבר נוסטרדמוס אך לא השלישי לרוב הדעות של החוקרים).

כעת בואו ונראה איך הדברים תואמים או נוגדים את המערכת הקוסמית עם תגובות של אלינוס, שליט עידן האש שנכנס לעניינים ולחזית החל מ-2012 ואילך.

וכך אומר אלינוס, בתיקשור חי:

"אותו מועד בו מדובר בפני אנוש על 21.12.2012 אכן דברים יקרו בו ויצויין בבריאה את חילופי העצים של העידנים, כולל השינויים האסטרונומיים שאתם כה לוקחים אותם ללב והשדות המגנטיים המשתנים. יש לציין ולומר שהשינוי של אותו "הרף עין קוסמי" אינו חייב להתרחש על הדקה ,כמו שאתם נוהגים לומר, זה כמובן יכול להשתנות לפני או אחרי אותו מועד ברמה המטאפיזית והפיזית. אתם ,בני אנוש, נוהגים להתמקד בתאריכים ובאירועים חיצוניים האם יתרחשו ואיך אך את הדבר הכי חשוב מבחינתנו בבריאה רובכם מפספסים; הם השינויים והתזוזות במודעות ובחשיבה שלכם והיישור שלה עם מחשבת הבריאה המרכזית. התדרים שיהיו מאחרי 2012 ישפיעו על המחשבות שלכם מי בקלות ומי בקושי וזו מטרתנו להקל עליכם והצינור בו אני עושה שימוש, משויך למעגל הנשמות הבלתי תלויות (השליחים העצמאיים) מאותו מקום שאותה ישות הנקראת משה באה ממנו"

חלק ראשון של תיקשור מאלינוס הסתיים ונמשיך בדיון שלנו...

המועד הזה כמו שהוצג בסרט ההוליוודי האחרון 2012 נראה כסוף העולם ואין כך הדבר. בבריאה אין כוונה להשמיד את הבריאה. הכוונה כאן היא יותר לסיום לא של עולם אלא של עידן וגם החומר מתחיל לאבד מכוחו והשעבוד לחומר ולכסף. יותר ויותר מחפשים את הרוח והסיבות של הדברים והתוצאות ותהליך מבורך זה יילך ויתעצם.

השדות המגנטיים של כדור הארץ לא רק שנחלשים אלא הם משנים את הקוטביות שלהם ומשנים מיקום בעשרות מעלות לכל קוטב פולרי. זה ישפיע עם האטמוספירות, מערכות ממוחשבות, מערכות תלויות לוויין.

יש לנו עכשיו בחירה יותר מתמיד בלדעת יותר, להיות מודעים יותר לא רק לעצמנו ולתפקידנו כאן ולמה באנו, אלא גם לייעוד שלנו, לרשימה הנשמתית אותה באנו לבצע, החובה שלנו להדריך אחרים שירצו את עזרתכם (מי שיש לו בחתימה להדריך) וההבנה שכולנו אחד ומאותו מקור. מזה אי אפשר יהיה לברוח כי אם השכן שלך יעלה ויצליח גם אתה תעלה ותצליח.

עוברים מאחריות קולקטיבית לאחריות אישית ובדור האחרון שמים לב שיש יותר ביטוי של אגו ופירוק מערכות יחסים ונישואים בכללם מאחר ובתת-מודע הנשמות מבינות שיש להם חוויות, שיעורים ותיקונים ברמה עצמאית ומערכות יחסים שכבר לא תורמות אין טעם ואנרגיה להשאיר על כנם.

לאור המיתון האחרון בכלכלה העולמית עולה מאליה שאלה: האם נפילת כלכלות, מדינות, חברות זה טוב או רע לבני האדם ולאנושות בכללה?

תהליך זה טיבעי שנוצר לקראת חילופי העידנים, מדבר על קו אחיד האומר שכל ישות וצורה חומרית ו/או אנרגטית בתנגודת לתדר הקוסמי של הבריאה דינה לשוב להתפרק ולהתמוסס ליסודותיה.

בעלי מודעות ארצית חומרנית-לוגית חווים את הקשיים הרבים ביותר בתקופות קשות אלו, בשנים האחרונות מיוחד בהן המוח השמאלי יורד בערכו ובחשיבותו לעומת המוח הימני הרואה את התמונה הגדולה, היצירתי, הדמיון. אותם בעלי מודעות חווים קשיים רבים ואם לא ישנו אותה עד 2012 וכל שכן לאחריה יחוו קשיים רגשיים רבים מאוד ותכופים מאוד. מבין השינויים הנדרשים נציין את הכרת מבנה הבריאה, החוקיות שלה, הכרת מחשבת הבריאה וחוקי האל, עולם הסיבות ועולם התוצאות, שדות אור ושדות חושך, חוקי הגלגול והחוויה, עידנים וכדומה. הידע ייתן לכם את הכוח , הידע והכלים לראות ולשלוט שליטה מלאה על החיים הפרטניים שלכם ועל הסובבים אתכם ולהעלות את מודעות העם אליו אתם שייכים (תרגישו שאתם חלק חשוב מאוד ממערך גדול מאוד שמעריך ואוהב אתכם מאוד).

זו הסיבה שהחלטתי להקים את חברת Vision-Life במטרה לייעץ לאנשים ברמות רוחניות וקארמטיות, לטפל בהם בקשיים ברמה חולי פיזי או נפשי-מודעותי, להדריך קבוצות של אנשים וללמד אותם את הידע ולתת להם את כל הכלים להיות אדונים לעצמם ללא תלות באף אדם אחר או גורם חיצוני (עד כמה שניתן בהתאם לחוויה של האדם).למאגר המידע חינם לחצו

פרטים נוספים על טיפולים, קורסים, מאמרים נוספים להעשרת הידע ופורום לייעוץ מומחה http://www.vision-life.com/

Info@vision-life.com

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות
 
  תגובות  
  דחוף לצאת מהסרט
דחוף לצאת מהסרט   - ‏08/‏12/‏2010 14:07 
1.
  למגיב הקודם:
חחחחח..... (:   - ‏15/‏09/‏2012 06:08 
2.
  קלטו משהו
רד הד   - ‏01/‏02/‏2013 22:24 
3.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות