בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
פוריות ופריון

הרגעת תאוות המין - איך לא להיות חרמן.

הבעיה אינה חדשה והיא שכיחה מאד. הרפואה הקונבנציונאלית מתקשה לתת מענה לתופעה, מאת:בן 

זאת מהסיבות להלן:

-רבים מסתירים את הבעיה מן הסובבים אותם, ומתביישים לדבר עליה אפילו עם רופאם האישי, זאת מחשש לריכולים פוטנציאלים עליהם.

-לאור העובדה לעיל; קיימת תחושה כי "אין ביקוש לתרופה עממית לבעיה הזו" ולכן, לפחות בארץ שלנו, לא קיימת תרופה עממית אי-מרשמית (כלומר שלא דורשת מרשם רופא) לבעיה, ורבים סובלים ממנה בשקט.

הבעיה אמנם עתיקת יומין, וכבר במאה ה-12, השכיל הרמב"ם עליו השלום, למצוא שלושה צמחים המפחיתים את תאוות המין, באופן ממשי, שלושתם נזכרים בתנ"ך:

1.מרווה (Salvia) צמח כלל-עולמי, שימש את אבותינו מימי קדם. מינים רבים למרווה, למטרות רפואיות יש הממליצים על הזן הרפואי (Salvina Officinalis) הנקרא גם "מרווה רפואית".

2.כופר (צמח החינה) | (Heena), גדל בעיקר במצרים וצפון אפריקה, משמש את בני ארצות אלה לטקסים מסורתיים שונים. כיום נדיר להשיג את הצמח טרי בישראל, והנפוצה בארצנו היא אבקת החינה, הנמכרת בשווקים.

3.ערבי נחל (Salix) אחד מארבעת מיני חג הסוכות, צומח בכל חצי הכדור הצפוני (אירואסיה, אמריקה הצפונית וכו')

את עלי המרווה ניתן ללעוס חיים, כמו כן ניתן לשתות תה מרווה חם עם או בלי סוכר כלל. אותו דבר עם צמח החינה וערבי הנחל. בלא קשר להרגעת חרמנות, כל אחד מצמחים אלו עשיר בויטמינים ולו סגולותיו הרפואיות שלו.

רצוי מאד להשתמש במינים אלו בדרכים שהזכרתי בפסקה למעלה מאשר להשתמש בהן בדרכים כמו אפייה במיני מאפים או לאחר ייבוש בשמש (אם אכן המטרה היא להרגעת תאוות המין). אל לכם לשכוח שמרבית הצמחים; הטוב ביותר הוא לאכלם טריים.

שיטה נוספת ומאתגרת היא איזון ההורמונים בגוף:

(הנאמר כאן פונה רק לכאלה שהדבר באמת משפיע עליהם - ושהם גילו זאת מתוקף התנסות אישית)

נסו להימנע מאכילת\שתיית מיני מזונות עתירי הורמונים כגון בשר ועופות\חלב ומוצריו שאינם אורגניים תחת פיקוח. כמובן שבמידה ונשאר במקרר תבשיל בשרי כזה או אחר, או אפילו רבע קרטון חלב שאינו אורגני שיכול לשמשכם לקורנפלייקס; תוכלו להשתמש בהם. (מכיר התורה ידע שזריקת מזון אף גובלת בהשחתה וסביר שלא יעשה כן) במידה ואין תרצו, תוכלו לתת הנשאר לבעל החיים הגדל בביתכם ובמידה שאין, לבעלי החיים של השכן או אשר בשכונתכם (יש האומרים על כך; שלח לחמך על פני המים) ואשרי העושים כן.

עוד נסו להימנע ממאכלים שאינם טבעיים גרידא, או שהם מכילים חומרים סינטתיים רבים, חומרים אלו, כל שיהיו; לכל אחד מהם השפעה שונה על הפרט, ואין לדעת איך ישפיע כל חומר על כל איש מן האנשים.

אל תחששו משיחה עם רופא על הנושא:

במידה ומדובר ברופא המכיר את משפחתיכם, אינכם חייבים ללכת דווקא אליו, תוכלו לדבר על הנושא עם כל רופא עור ומין, או רופא משפחה שאינו קרוב למשפחתכם.

עישו בדיקת טסטוסטרון אחת לשנה - בדיקה זו מוודאת את רמת הפרשת הטסטוסטרון בגוף - אם היא תקינה. דרך לדעת אם בדיקה דרושה או לא היא אם במשך 3 ימים לפחות, מרגיש האדם צורך לאונן לפחות חמישה עד עשרה פעמים ביום.

יש לציין שהטיפול הניתן לבעלי הפרשה גבוהה של טסטוסטרון הוא כדורי, מדי שנתיים לערך, מתווספים כדורים שונים לסל התרופות, על כל מקרה; הסכמת הכלל שרצוי להקדים תרופה למכה.

היה וקרה שאדם הרגיש צורך לאונן למשל 5-7 פעמים ביום בודד, באמצע חייו, אין הדבר מעיד על כך שמשהו בגופו אינו תקין חלילה, אלא יתכן שאכל מאכל עתיר הורמונים או שכנראה פותה בידי, או אפילו חלף על פניה של בחורה מושכת ביותר - לטעמו שלו. (יתכן גם מתוקף דיכאון)

סביר להניח שאותו מבט חטוף או אפילו מבט "ארוך" בבחורה הוא לא זה שיקפיץ את רמת חרמנותו של הבחור לשמים אלא הסטרס הנפשי שאליו יוכל להיקלע בשל הסיבות להלן;

-התסכול וההצטערות החוזרת ושבה על כך שלא ניסה "להתחיל" עם אותה הבחורה, או לקחת טלפון או פרטי התקשרות אחרים.

-התסכול הבא בעקבות נסיונו הכושל "להתחיל" "משהו" עימה. היות ודווקא זו הבחורה שלכאורה היה רוצה "לבלות" עימה את שארית חייו.

סביר להניח שמאורע כזה, יחווה אדם שאינו מנוסה רבות עם המין הנשי, ושמידת ביישנותו גבוהה מן הרגיל. הרי שאדם המכיר את המין הנשי, ושנקודת מבטו על החיים רוחנית ורחבת יריעה, ידע באופן אוטומטי כי "אכזבה" לכאורה זו, אינה אכזבה כלל אלא עוד טעימה מהחיים המגוונים הללו, וכי יש להתייחס אל העניין כאל בא וחולף כשם שנאמר; "יש הרבה דגים בים", או "חולפות רכבות רבות בתחנה", עוד ידע כי כמו שחווה זאת בעצמו, כך גם יכולה לחוות זאת היא מתישהוא, ובאופן זהה לשלו.

הימנעו מפורנו - תמיד תעסיקו את עצמכם אם צריך:

פורנו הוא דבר מסוכן מאד, בעיקר כשהוא נחשף לילדים תמימים שרק מתחילים לחוש את כל הקשור לאהבה הדדית ויחסי גולמין בין שני המינים. אדם היושב בבטלה בביתו, ושיש לו מחשב ואינטרנט בו הוא רק צריך להקליד את כתובתו של אתר פורנו ולפתוח את המכנס - סביר להניח שיעשה זאת או בפרק זמן של יום-כן, יום-לא או של יומיים-שלושה כן, יום-לא. כמובן שיש הבדל בין גבר הפותח את מכנסיו ופולט את זרעו מתוקף שעמום והרצון למלא את ריקניות בטלתו, לגבר העושה זאת מתוקף חרמנות שהתפתחה לה בשל אישה לא צנועה אשר חלפה על פניו, וסביר יהיה להניח, שגבר כזה, "פחות אשם" מגבר העושה זאת משעמום, אך כמובן שברמת העקרון, מחשבות אלה כלל לא נוגעות לנו.

וכאן המקום להסביר כמה תעסוקה וראיית אור השמש, הן דבר חשוב, נכון שכל דבר צריך להיות במינון, גם שיבתו של אדם בביתו, וגם יציאתו ממנו, ואין להגזים באחד מן השניים הללו. התעסוקה יכולה לעזור במישורים רבים; להשכיח מאדם צרותיו, אהבתו הנכזבת, ריכולים, מחלוקות, ושאר טורדניות, ובכך לייצב את אישיותו המתנדנדת, באותה תקופה בחייו.למאגר המידע ומאמרים בחלום לחצו חינם
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות